Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Vairāk

Privātuma politika - (VDAR)

Uzņēmumā SIA ASD group mēs lielu vērību veltām savu klientu personiskās konfidencialitātes aizsardzībai. Mūsu paziņojumā par datu aizsardzību ir aprakstīts, kā mēs saglabājam un izmantojam jūsu personas datus, kā arī paskaidrots, kādēļ mēs to darām.

Mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai:

varētu administrēt jūsu pirkumu, kad jūs pie mums iepērkaties, kā arī pārvaldīt jūsu kontu, ja esat izvēlējušies to izveidot. Piemēram, lai nodrošinātu jums iespēju izmantot funkcijas, kas jums ir pieejamas tad, ja jums ir savs konts. Mēs to darām arī tādēļ, lai saziņa ar mums un mūsu piedāvājumi jums būtu pēc iespējas atbilstīgi un interesanti. Tas nozīmē, ka mēs ar e-pasta, īsziņu un pasta starpniecību nosūtām jums informāciju, kas izriet no jūsu pirkumu vēstures un iepriekš izrādītās intereses.

Kādas ir jūsu tiesības ietekmēt to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus?

Jums ir dažādas Vispārīgajā datu aizsardzības regulā (VDAR) paredzētas tiesības, tostarp tiesības iebilst pret datu izmantošanu tirgvedības nolūkā.

Kurš ir atbildīgs par jūsu personas datu apstrādi?

Par jūsu personas datu apstrādi esam atbildīgi SIA ASD group, ar reģistrācijas numuru 40103885437 (”SIA ASD group”).

Datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga. Šajā paziņojumā mēs informējam jūs par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, kurus jūs norādāt, lai pie mums iepirktos, apmeklētu mūsu tīmekļvietni un veiktu identifikāciju, izveidotu un lietotu savu kontu, kā arī saņemtu no mums paziņojumus par jaunumiem, īsziņas, pasta sūtījumus un citu informāciju, kas saistīta ar mūsu darbību tirgū.

Ja jums ir jautājumi saistībā ar jūsu personas datu apstrādi vai jūs vēlaties sazināties ar mums, lai izmantotu savas tiesības, droši vērsieties pie SIA ASD group, visvienkāršāk to var izdarīt, nosūtot ziņu uz asdgroup@gmail.com. Mūsu pasta adrese ir SIA ASD group, Strēlnieku iela 1-76, Saurieši, Stopiņu novads, turklāt jūs varat mums zvanīt uz tālruņa numuru +371 27707707.

Kā mēs apstrādājam jūsu personas datus?

Nolūki, kādos mēs apstrādājam jūsu personas datus, ir šādi:

 • jūsu pirkuma administrēšana, kad jūs pie mums iepērkaties;
 • jūsu konta pārvaldīšana, ja jums ir izveidots konts, piemēram, lai varētu izmantot funkcijas, kas ir pieejamas tikai savu kontu īpašniekiem;
 • ar pārdošanu saistītas informācijas nosūtīšana jums pa e-pastu, īsziņās vai pa pastu;
 • individualizētu, jums piemērotu piedāvājumu izveide, vadoties pēc jūsu pirkumu vēstures un par noteiktām precēm izrādītās intereses, piemēram, noklikšķinot uz tām mūsu informācijas lapā vai atverot saiti īsziņā;
 • spēkā esošo likumu un noteikumu prasību izpilde;
 • tīmekļvietnes optimizācija, lai padarītu to pēc iespējas ērti lietojamu un funkcionālu.

ASD group ir ļoti svarīgi, lai viss, kas saistīts ar jūsu personas datu apstrādi, jums būtu skaidri saprotams un pārredzams. Jūs vēlaties uzzināt vairāk par savu personas datu apstrādes nolūkiem? Par tiem jūs varat izlasīt šī paziņojuma beigās. Tajā ir sīkāk aprakstīti gan jūsu personas datu apstrādes nolūki, gan tas, kādus personas datus mēs apstrādājam un cik ilgi tas notiek. Turklāt jūs varat iepazīties ar personas datu apstrādes tiesisko pamatojumu saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR).

Kā mēs aizsargājam jūsu personas datus?

Lai nodrošinātu jūsu personas datu aizsardzību, mēs un mūsu sadarbības partneri esam veikuši virkni organizatorisku un tehnisku drošības pasākumu. Mēs veicam aktīvu darbu, lai nodrošinātu ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) ievērošanu. Mūsu rīcībā ir liels skaits informācijas tehnoloģiju sistēmu un funkciju, kas palīdz mums aizsargāt jūsu personas datus pret neatļautu piekļuvi. Turklāt mēs izmantojam iekšējus mehānismus, kas nodrošina, ka jūsu dati nav pieejami lielākam personu skaitam, nekā tas ir nepieciešams.

Vai jums ir jāatklāj mums savi personas dati, un kas notiek, ja jūs to nedarāt?

Lai jūs varētu saņemt no mums konkrētus pakalpojumus un noslēgt līgumu ar ASD group, jums ir jāpaziņo mums noteikti personas dati. Piemēram, ja mūsu rīcībā nebūs personas datu, kas nepieciešami ar jums noslēgtā līguma izpildei, mēs nevarēsim jums piegādāt jūsu pasūtītās preces.

Ja jūs nebūsiet snieguši mums informāciju, kas jāapstrādā, lai noskaidrotu jūs interesējošās preces, mēs nevarēsim veikt jūsu personas datu apstrādi šajā nolūkā. Jūsu piekrišana ir nepieciešama, piemēram, lai jūs e-pastā, īsziņās vai pa pastu saņemtu paziņojumus par jaunumiem un piedāvājumus arī turpmāk, ilgākā laikposmā, nekā mēs parasti sūtām jums informāciju (skat. turpmāk).

Kurš var piekļūt jūsu personas datiem?

Jūsu personas datus kā pamatinformāciju apstrādā tikai un vienīgi ASD group. Taču SIA ASD group var nodod jūsu personas datus tālāk, ja tas ir nepieciešams, piemēram, lai mēs varētu izpildīt ar jums noslēgto līgumu vai saņemt atbalstu lietās, kas nav saistītas ar mūsu pamatdarbību, un tādējādi piedāvāt jums preces par izdevīgām cenām.

Šeit ir izklāstīta sīkāka informācija par jūsu personas datu nodošanu tālāk:

 • mēs nododam jūsu personas datus saviem ārējiem klientu apkalpošanas dienestiem, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu servisu;
 • lai varētu pārdod jums preces, kuras vēlaties iegādāties, mēs nododam jūsu personas datus piegādātājiem, kuri piedāvā jūsu izvēlētās samaksas iespējas. Atkarībā no izraudzītā samaksas varianta tas, kādus datus un kādā veidā apstrādā piegādātāji, var atšķirties;
 • mēs paziņojam jūsu personas datus savam pārvadātājam, lai varētu nogādāt jums jūsu nopirktās preces vai saņemt tās atpakaļ gadījumā, ja jūs atsakāties no pirkuma vai vēlaties apmainīt iegādātās preces. Tas tiek darīts, lai pārvadātājs varētu veikt piegādi un nosūtīt jums informāciju par to, ka sūtījums ir gatavs izņemšanai;
 • mēs norādām jūsu personas kodu, lai varētu iegūt un ievadīt datus, kurus tiešā veidā no jums neesam saņēmuši un kuri ir nepieciešami, lai noformētu mūsu pirkumu vai izveidotu jūsu kontu pie mūsu attiecīgā pakalpojumu sniedzēja;
 • mēs norādām jūsu personas kodu piegādātājam, kurš palīdz mums nodrošināt, ka mūsu rīcībā esošā jūsu kontaktinformācija ir pareiza;
 • mēs nododam informāciju par jūsu pirkumu vēsturi pakalpojumu sniedzējam, kurš to analizē, lai izstrādātu mūsu sniegto pakalpojumu, preču piedāvājuma un klientu apkalpošanas uzlabošanas iespējas;
 • ja jūs savlaicīgi neveicat samaksu, mēs nododam jūsu personas datus parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējam;
 • mēs nododam jūsu personas datus tipogrāfijām un pasta uzņēmumiem, kas nodrošina mūsu marketinga informācijas nosūtīšanu.

ASD group nodod jūsu personas datus arī izvēlētiem ārpakalpojumu sniedzējiem mūsu izmantoto informācijas tehnoloģiju jomā, taču tikai tādā apmērā, kāds nepieciešams, lai pakalpojumu sniedzējs varētu izpildīt savas saistības attiecībā pret mums.

Ja vēlaties saņemt sīkāku informāciju par konkrētiem uzņēmumiem un iestādēm, kas no mums saņem jūsu personas datus, jūs jebkurā brīdī varat vērsties pie mums.

Vai mēs nosūtām jūsu personas datus ārpus ES/EEZ?

ASD group principā apstrādā jūsu personas datus tikai ES/EEZ teritorijā, taču atsevišķos gadījumos var izmantot pakalpojumu sniedzējus ārpus ES/EEZ. Ja mēs nosūtām jūsu personas datus ārpus ES/EEZ, tas tiek darīts tikai tad, ja šāda nosūtīšana ir pamatota un tiek ievērotas ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) prasības.

Kādas ir jūsu tiesības ietekmēt to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus?

Saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR) jums saistībā ar jūsu personas datu apstrādi ir noteiktas tiesības. Turpmākajā daļā mēs atspoguļojam jūsu tiesības un to nozīmi. Lai izmantotu savas tiesības, jums ir jāsazinās ar mums, izmantojot turpmāk norādīto kontaktinformāciju.

Piekrišanas atsaukums

Ja mēs apstrādājam jūsu personas datus uz jūsu piekrišanas pamata, jums ir tiesības pilnībā vai daļēji atsaukt sniegto piekrišanu savu personas datu apstrādei. Piekrišanas atsaukums stājas spēkā tajā pašā dienā, kad tas saņemts.

Piekļuves tiesības

Jums ir tiesības saņemt apstiprinājumu par to, kā jūsu personas dati tiek apstrādāti, kā arī piekļūt ar personas datu apstrādi saistītajai informācijai, piemēram, par apstrādes nolūkiem un apstrādei pakļautajām personas datu kategorijām. Jums ir tiesības arī saņemt apstrādei pakļauto personas datu kopiju.

Labošanas tiesības

Turklāt jums ir tiesības pieprasīt, lai bez nepamatotas kavēšanās tiktu izlaboti neprecīzi personas dati, kā arī, lai nepilnīgi personas dati tiktu papildināti, sniedzot papildu paziņojumu.

Tiesības uz dzēšanu (tiesības „tikt aizmirstam”)

Jums ir tiesības pieprasīt, lai jūsu personas dati tiktu izdzēsti, ja:

 • personas dati vairs nav nepieciešami saistībā ar nolūkiem, kādos tie tika vākti vai citādi apstrādāti;
 • jūs atsauc savu piekrišanu, uz kuras pamata veikta apstrāde un ja nav cita likumīga pamata apstrādei;
 • jūs iebilstat pret apstrādi, taču ar nosacījumu, ka apstrādei nav cita leģitīma pamata, kas ir svarīgāks par jūsu pamatotajām tiesībām pieprasīt datu izdzēšanu;
 • personas dati ir apstrādāti nelikumīgi;
 • personas dati ir jādzēš, lai nodrošinātu, ka tiek pildīts juridisks pienākums, kuram mēs esam pakļauti.

ASD group pēc jūsu pieprasījuma izdzēš jūsu personas datus, ja vien mēs saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR) vai citiem tiesību aktiem neesam pakļauti personas datu saglabāšanas pienākumam.

Tiesības ierobežot apstrādi

Jums ir tiesības pieprasīt, lai jūsu personas datu apstrāde tiktu ierobežota, ja:

 • jūs apstrīdat personas datu precizitāti (taču tikai uz laiku, kurā mums ir iespēja to pārbaudīt);
 • apstrāde ir nelikumīga un jūs personas datu dzēšanas vietā pieprasāt, lai mēs ierobežojam to izmantošanu;
 • personas dati mums apstrādei vairs nav vajadzīgi, taču jums tie ir nepieciešami likumīgu prasību celšanai, īstenošanai vai aizstāvēšanai;
 • jūs iebilstat pret apstrādi, ja mēs neesam apsvēruši interešu svarīgumu.

Tiesības iebilst pret apstrādi

Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, pamatojoties uz skarto interešu līdzsvara apsvērumiem, un tas attiecas arī uz profilēšanu (vairāk informācijas jūs atradīsiet turpmākajās tabulās). Taču tas nav spēkā gadījumos, kad mēs varam pierādīt, ka pastāv pārliecinoši, leģitīmi iemesli, kas ir svarīgāki par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām vai tas tiek darīts, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības.

Jums ir arī tiesības iebilst pret jūsu personas datu apstrādi ar tirgvedības nolūkos, kas ietver profilēšanu tādā apmērā, lai tā varētu būt saistīta ar tiešo tirgvedību. Ja jūs iebilstat pret datu apstrādi tirgvedības un/vai profilēšanas nolūkos, jūsu personas dati turpmāk vairs netiks apstrādāti saistībā ar tiem.

Tiesības iesniegt sūdzību

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei (tas neietekmē citus administratīvos tiesību aizsardzības līdzekļus vai tiesību aizsardzību tiesā). Šādu sūdzību ietiecams iesniegt tās ES/EEZ dalībvalsts uzraudzības iestādei, kurā atrodas jūsu pastāvīgā dzīvesvieta vai darbavieta vai kurā ir noticis spēkā esošo tiesību aktu un datu aizsardzības noteikumu pārkāpums, pret kuru jūs vēršaties.

Tiesības uz datu pārnesamību

Jums ir tiesības saņemt savus mums sniegtos personas datus strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā un tiesības minētos datus nosūtīt citam datu pārzinim (datu pārnesamība), ja:

 • apstrāde pamatojas uz piekrišanu vai līgumu;
 • apstrādi veic ar automatizētiem līdzekļiem.

Jums ir tiesības uz personas datu nosūtīšanu tieši no mums citam datu pārzinim, ja vien tas ir tehniski iespējams.

Reģistrētie lietotāji var izdarīt visas izmaiņas savā profilā šeit: https://worktools.lv/index.php?route=account/gdpr